tramp-obama
Чинний лідер США Барак Обама провів зустріч із Трампом і назвав її «прекрасною бесідою»

Імміграція, кордони, охорона здоров’я та робочі місця – саме такими будуть головні пріоритети адміністрації новообраного Президента США Дональда Трампа. З відповідною заявою він виступив 11 листопада після зустрічі в Капітолії, передає Укрінформ.

Водночас Трамп не став уточнювати питання щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою (стосовно кордонів) або депортації незаконних мігрантів.

«Ми маємо багато пріоритетів, багато справді великих пріоритетів. Люди будуть дуже задоволені», – наголосив він.

Варто зазначити, що Трамп припинив зустріч з журналістами, коли йому поставили пряме запитання щодо його обіцянок заборонити в’їзд до країни всім мусульманам. Після цього він сказав «Всім дякую» та пішов геть із зустрічі з журналістами.

У свою чергу, видання The Washington Post повідомляє, що пропозиція Дональда Трампа заборонити в’їзд у країну мусульманам, що він її зробив під час передвиборної кампанії, зникла з сайту 8 листопада, в день голосування, і знову з’явилася 10 листопада.

Нагадаємо, в грудні 2015 року після стрілянини в Сан-Бернардіно, яка забрала життя 14 осіб, Трамп назвав мусульман «загрозою для США» і закликав заборонити їм в’їзд до країни. Слова мільярдера викликали хвилю критики в ЗМІ та соціальних мережах. Пізніше прихильники Трампа заявили, що йшлося не про всіх мусульман, а про радикальних ісламістів, які намагаються потрапити до США.

10 листопада чинний лідер США Барак Обама провів зустріч з Трампом і назвав її «прекрасною бесідою»: «Я зацікавлений у тому, щоби команда обраного президента Трампа бажала працювати з моєю командою з багатьох проблем, які стоять перед нашою країною. Я вірю, що незалежно від партійної належності та політичних поглядів ми будемо разом для того, щоби розібратися з викликами, з якими ми стикаємося».

Спікер Палати представників американського Конґресу республіканець Пол Райян також висловив задоволення проведеними переговорами з новообраним президентом США: «Ми мали фантастично продуктивну зустріч щодо того, як приступити до роботи, засукавши рукава, та працювати для американського народу. Дональд Трамп отримав одну з найбільш приголомшливих перемог, яку ми будь-коли бачили, і ми збираємося перетворити цю перемогу на прогрес для американського народу».

Після зустрічі зі спікером Палати представників Трамп провів переговори з лідером республіканської більшості в Сенаті Мітчем Макконнеллом. Сенатор підтвердив готовність працювати разом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ