respublikantsi
Скандальний мільярдер остаточно втратив підтримку спікера Палати представників Конґресу США Пола Райяна

Кандидат у президенти США Дональд Трамп практично оголосив війну республіканському керівництву, виступивши проти спікера Палати представників Пола Райяна. Про це пише американське видання USA Today.

11 жовтня мільярдер провів Твітер-шторм, у якому розкритикував Райяна та інших представників республіканського керівництва: «Так гарно, що кайдани з мене були зняті, тепер я можу боротися за Америку так, як я хочу».

Такі агресивні висловлювання Трампа щодо спікера Палати та інших високопоставлених республіканців свідчать про серйозні проблеми всередині партії, зауважує видання. Тепер республіканцям дедалі важче буде утримати контроль над Сенатом і, можливо, над Палатою представників, не кажучи вже про перемогу на президентських виборах, зазначила газета.

10 жовтня Трамп остаточно втратив підтримку спікера Палати представників Конґресу США Пола Райяна, який офіційно заявив, що припиняє захищати позиції номінанта від Республіканської партії. В офісі спікера зауважили, що він тепер зосередиться на збереженні республіканської партійної більшості в Конґресі на цьогорічних виборах.

Низка високопоставлених республіканців, включаючи Райяна, дистанціювалися від Дональда Трампа, після того як журналісти оприлюднили старий відеозапис, на якому Трамп розповідає про те, як домагався жінок.

Своєю чергою, нинішній президент США Барак Обама розкритикував Трампа, закликавши впливових членів Республіканської партії офіційно відмовити йому в підтримці.

За словами Обами, кандидат від республіканців не зможе гідно представляти США на міжнародній арені: «Ні за своїм темпераментом, ні за рівнем своєї підготовки і знань, ні за бажанням отримати ці знання, ні за своєю чесністю він не підходить для того, щоби бути президентом».

Не підтримує кандидатуру скандального мільярдера і голлівудський актор і колишній губернатор американського штату Каліфорнія Арнольд Шварценеґґер.

За його словами, він поки що не вирішив, як саме вчинить на цих виборах, але запевнив, що не голосуватиме за республіканця вперше від 1983 року, коли отримав громадянство США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ