Трамп
Трамп стверджує, що адміністрація Обами-Клінтон випустила з тюрем сотні тисяч нелегальних мігрантів-злочинців

Кандидат у президенти Сполучених Штатів від Республіканської партії, мільярдер Дональд Трамп заявив, що у разі своєї перемоги на виборах його першим пріоритетом буде депортація з країни тисяч нелегальних мігрантів, які вчинили злочини. Про це пише Reuters.

«За один день я маю намір швидко депортувати нелегальних мігрантів-злочинців із цієї країни, зокрема, і сотні тисяч нелегальних мігрантів-злочинців, яких випустила в американське суспільство адміністрація Обами-Клінтон», – заявив Трамп.

Ексцентричний мільярдер також заявив про плани запровадити систему відстеження для депортації осіб із простроченим дозволом на перебування у США, а також систему електронного контролю, яка допоможе запобігти, щоб такі особи не отримували соціального забезпечення. На думку кандидата-республіканця, боротьба з нелегальними мігрантами позитивно позначиться на ринку праці США.

«Щоразу, коли громадянин Америки або будь-якої іншої країни втрачає свою роботу на користь нелегального мігранта, права громадян США порушуються. Право на рівний захист за законом повинне також забезпечувати і послідовне виконання нашого імміграційного законодавства», – наголосив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, понад 70 авторитетних республіканців закликають комітет, який відповідає за координацію використання коштів Республіканської партії під час виборчих кампаній, припинити фінансувати президентську кампанію свого висуванця Дональда Трампа.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ