Клінтон і Порошенко 19 вересня обговорили важливість продовження санкцій, запроваджених щодо Москви після вторгнення й анексії Росією Криму в 2014 році
Клінтон і Порошенко 19 вересня обговорили важливість продовження санкцій щодо РФ

Представники кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа не відповіли на запрошення про зустріч із Президентом України Петром Порошенком у Нью-Йорку. Водночас, кандидат від демократів Гілларі Клінтон зустрілась із главою Української держави 19 вересня, повідомляє Foreign Policy.

За даними видання, Адміністрація Президента України надіслала запит про зустріч у кулуарах Генасамблеї ООН Дональду Трампу та його суперниці у боротьбі за посаду президента США Гілларі Клінтон.

Тільки Клінтон погодилися на зустріч. Від Трампа чіткої відповіді так і не надійшло.

Клінтон і Порошенко 19 вересня обговорили важливість продовження санкцій, запроваджених щодо Москви після вторгнення й анексії Росією Криму в 2014 році.

Водночас штаб Трампа так не надав коментаря щодо того, чому кандидат від республіканців проігнорував запрошення Порошенка. Згідно із графіком публічних виступів кандидата, він вже відправився у Північну Кароліну,  є плани, що він відвідає Огайо і Пенсільванію до кінця тижня. Таким чином, Трампа не буде в Нью-Йорку, де до 26 вересня триватиме засідання ООН.

Як відомо, Дональд Трамп неодноразово висловлювався на підтримку президента РФ Владіміра Путіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ