Трамп
Трамп пообіцяв обмежити поширення «радикального ісламського тероризму» в Інтернеті

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що готовий співпрацювати з Росією в боротьбі з терористичним угрупованням «Ісламська держава». Про це пише DW.com.

«Я вірю, що ми зможемо знайти спільну позицію з Росією у боротьбі проти «ІД». Чи це не було би добре?» – заявив Трамп під час виступу в Огайо 15 серпня.

Окрім того, Трамп зазначив, що відколи він критикував НАТО, Альянс змінився.

«Я раніше казав, що НАТО застарів, оскільки він не спромігся адекватно впоратися з тероризмом. З часу моїх коментарів вони змінили свою політику і тепер мають окремий відділ, сфокусований на терористичних загрозах», – розповів мільярдер.

Відомий багатьма скандальними висловлюваннями кандидат пообіцяв обмежити поширення «радикального ісламського тероризму»: «Ми не можемо дозволити Інтернету бути використаним як засіб для рекрутування».

Не оминув Трамп увагою і свою головну опонентку – Гілларі Клінтон – якій він закинув, що вона не має «ментальної та фізичної витривалості» боротися з «ІД» та «багатьма ворогами» Сполучених Штатів.

Як повідомляв Інформаційний АкцентТрамп звинуватив американського лідера Барака Обаму в створенні терористичної організації «Ісламська держава».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ