Трамп
Трамп набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих

Мільярдера Дональда Трампа офіційно затверджено кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. Він набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих. Про це свідчать підсумки поіменного голосування від партійних делегацій штатів на національному республіканському з’їзді, передає Інтерфакс-Україна.

З’їзд Республіканської партії США всупереч внутріпартійним опонентам більшістю голосів затвердив програму, з якою вона вийде на президентські вибори 8 листопада 2016 року. Як відомо, з неї вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

Противники Трампа виступали на з’їзді за зміну програми, щоби делегати з’їзду, які були обрані на праймеріз, не були зобов’язані голосувати за мільярдера. Опоненти Трампа розраховували, що внесення змін до програми дозволить з’їзду висунути кандидатом від партії Теда Круза, який має в своєму розпорядженні 559 голосів своїх прихильників.

Під час роботи з’їзду в Клівленді пройшли демонстрації протесту проти висунення Трампа.

Водночас, губернатор Індіани Майк Пенс офіційно став кандидатом у віце-президенти США від Республіканської партії. Пенс представляє ультраконсервативний республіканський Рух чаювання. З 2013 року він є губернатором Індіани. Раніше він представляв цей штат в Конґресі.

Згідно з результатами останнього опитування New York Times/CBS News, кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон втратила свою суттєву перевагу над конкурентом – Дональдом Трампом, їхні рейтинги зрівнялися.

Нагадаємо, президентські вибори в США відбудуться 8 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ