ТрампКандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп зробив чергову скандальну заяву. За його словами, в разі обрання главою Білого дому він готовий розглянути питання офіційного визнання Криму російським і зняття американських санкцій проти РФ. Про це повідомляє Голос Америки.

«Так, ми будемо розглядати це», сказав політик у відповідь на питання про Крим і Росію.

Німецька журналістка Маріке Аден, яка поставила запитання, у Twitter розповіла подробиці.

«Я запитала Трампа: «Хотіли б ви, як президент, визнавати Крим російським і знімати санкції?»  пише вона. «Так, ми розглянули б це питання», процитувала Трампа журналістка.

Крім цього, Трамп відкрито закликав Росію зайнятися пошуком зниклої частини робочого листування Гілларі Клінтон на посаді держсекретаря США. Відповідну заяву Трамп зробив, відповідаючи на запитання преси про можливий «злив» компрометуючого листування Демократичної партії США російськими хакерами.

Читайте: Трамп може виявитися «людиною Путіна» в Білому домі – ІноЗМІ

Як повідомляв Інформаційний акцент, мільярдера Дональда Трампа офіційно затверджено кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. Він набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих.

Раніше з’їзд Республіканської партії США всупереч внутріпартійним опонентам більшістю голосів затвердив програму, з якою вона вийде на президентські вибори 8 листопада 2016 року. Як відомо, з неї вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

Читайте:  Трамп уже випереджає Клінтон на 3%

БЕЗ КОМЕНТАРІВ