Дональд Трамп
Трамп стверджує, що на посаді Президента він налагодить чудові стосунки з Путіним

На праймеріз у Республіканській партії США назрівають дебати на тему «Що робити з усе більш наполегливим російським Президентом Путіним?». Про це пише журналіст The Wall Street Journal Джеральд Сейб.

Більшість кандидатів у президенти від республіканців обурюються військовою вилазкою Росії в Сирії та заявляють, що потрібно дати відсіч Путіну, а також закликають до посилення військового тиску на Росію, щоби та перестала залякувати Україну. Але Дональд Трамп – на даний момент провідний кандидат-республіканець – вважає, що в Сирії Москва виконує «чорну роботу» за решту світу, борючись з ІДІЛ. Він визнає українську проблему, але каже, що це «переважно проблема Європи». Трамп стверджує, що на посаді Президента він налагодить чудові стосунки з Путіним.

Кандидати-республіканці пропонують різні жорсткі кроки, запевняючи, що Путін прагне розширити свій вплив на Близькому Сході та послабити вплив США. Журналіст переказує кілька пропозицій: встановити безпілотну зону над деякими районами Сирії, застосувати наземні сили США для боротьби з ІДІЛ, створити нову регіональну армію. «Трамп (і почасти сенатор Ренд Пол) рухаються в зовсім іншому напрямі, – йдеться в статті. – Схоже, в цілому Трамп приймає тезу Путіна, що він втрутився в події в Сирії, оскільки, мовляв, подібно до США, хоче зупинити посилення ІДІЛ». Трамп міркує так: Росія, можливо, «загрузне» в Сирії, і США не варто туди потикатися.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними Сирійської обсерваторії з прав людини, з початку російських авіаударів по Сирії (з 30 вересня) загинули 370 осіб, близько третини з них – цивільні особи. Військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському міністерстві оборони звітують про бойові вильоти.

Читайте: Ексцентричний Трамп готовий попрацювати «психологом» Путіна: «Я поспілкуюся з ним, я з ним порозуміюся…»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ