Трамп хоче здобути підтримку делегатів на Республіканському з’їзді у Клівленді
Дональд Трамп хоче здобути підтримку делегатів на Республіканському з’їзді у Клівленді

Претендент на кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заручився підтримкою американського політтехнолога Пола Джона Манафорта, який раніше консультував політичну кампанію екс-президента України Віктора Януковича та Партії регіонів. Про це пише The New York Times, передає Українська правда.

Видання зазначає, що Трамп звернувся за допомогою до Манафорта, щоби здобути підтримку делегатів на Республіканському з’їзді у Клівленді влітку, під час якого назвуть ім’я офіційного кандидата республіканців на президентських виборах.

Манафорт також у 1976 році працював консультантом у президентській кампанії Джеральда Форда в його протистоянні з Рональдом Рейганом.

У 1980-му він був консультантом у кампанії Рейгана. У 1988 і 1996 роках відзначився у штабах Джорджа Буша і Боба Доула.

Крім того, Манафорт консультував в Україні Партію регіонів, співпрацював із олігархом Рінатом Ахметовим та його холдингом СКМ, а також був старшим радником екс-президента Віктора Януковича.

Політтехнолог Пол Манафорт консультував не лише Януковича, а також кандидатів у президенти США Рейґана, Форда і Буша
Політтехнолог Пол Манафорт консультував не лише Януковича, а також кандидатів у президенти США Рейґана, Форда і Буша

Варто зазначити, що екцентричний мільярдер Дональд Трамп викликає захват далеко не у всіх американців. Зокрема, згідно з опитуванням, 28% громадян США розглядають можливість еміграції в разі перемоги скандального кандидата від Республіканської партіїна президентських виборах.

Читайте: Хакери погрожують зруйнувати виборчу кампанію Трампа (відео)

Як відомо, президентські вибори у США відбудуться 8 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ