Путін
У березні 2014 року Росія після введення військ анексувала український Крим

Спікер Держдуми РФ Сєрґєй Наришкін вважає, що з 1991 по 2014 рік Крим був анексований Україною. Про це він сказав на зустрічі з делегацією французьких парламентаріїв, які планують відвідати окупований Крим, повідомляє РІА «Новости».

На думку Наришкіна, «багато жителів Криму за роки мирної анексії Україною почувалися на чужині й мріяли знову опинитися в Росії». «Я впевнений, люди вам чесно розкажуть, що вони відчували й чим жили ті 23 роки, починаючи з 1991 по 2014 рік, коли через низку обставин Крим, по суті, був мирно, але анексований Україною, наголошую – мирно. Знаю, що більшість населення Криму всі ці роки відчувала, що перебуває на чужині, й мріяла знову опинитися у себе на історичній Батьківщині, в Росії», – заявив Наришкін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Комітет Верховної Ради України у закордонних справах засуджує рішення, ухвалене групою депутатів національних зборів Французької Республіки, відвідати тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим.

Нагадаємо, у березні 2014 року Росія після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати ситуацію на Донбасі. Через ці дії США, Євросоюз, Канада, Японія, Австралія та багато інших країн запровадили санкції проти Росії.

Читайте: «Прокурор Криму» не визнала зречення останнього російського царя від влади

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ