Нелегальні мігранти перекрили колії тунелю під Ла-Маншем з французького боку
Нелегальні мігранти перекрили колії тунелю під Ла-Маншем з французького боку

Нелегальні мігранти перекрили колії тунелю під Ла-Маншем з французького боку. Адміністрація Євротунелю змушена була зупинити рух потягів, унаслідок чого кілька сотень пасажирів були заблоковані на в’їзді у тунель. Про ускладнення ситуації в місті Кале повідомило французьке видання Liberation, яке цитує Укрінформ.

«В ніч проти середи шість потягів Eurostar були змушені зупинитись або повернутися в депо через блокування залізничного сполучення тунелем під Ла-Маншем майже тисячею мігрантів», – зазначив журналістам представник Eurostar. За його словами, мігрантський штурм розпочався о 22:30 вівторка. Станом на 5:00 середи на в’їзді до тунелю «застрягли» кілька сотень пасажирів. Дехто з них провів у блокованих поїздах понад 4 години. За різними даними, у шести потягах перебувало від 750 до тисячі пасажирів. Усі аварійні служби міста Кале мобілізовано для подолання ситуації.

Інцидент стався через дві доби після відвідання Кале прем’єр-міністром Франції Мануелем Вальсом, віце-головою Єврокомісії Франсом Тіммермансом та єврокомісаром з внутрішніх справ і питань міграції Дімітрісом Аврамопулосом. Чиновники заявили, що Франція за підтримки Єврокомісії облаштує біля Кале наметовий табір для мігрантів, розрахований на 1,5 тис. осіб. Кошти на це виділить ЄК та уряд Франції.

Раніше міністри внутрішніх справ Німеччини, Франції та Великої Британії домовилися про зустріч керівників МВС усіх країн ЄС 14 вересня для пошуку шляхів виходу з міграційної кризи.

Нагадаємо, що з початку літа французька влада намагається врегулювати міграційну кризу поблизу міста Кале на узбережжі Ла-Маншу, де розташований міграційний табір. Мігранти щоночі намагаються проникнути через Євротунель до Великої Британії. Їхні спроби блокують служба охорони тунелю та поліція.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, якщо країни Європи не зможуть дійти консенсусу щодо проблеми прийому біженців, це поставить під питання існування Шенґенської зони і змусить переглянути Дублінські угоди.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ