Надія Савченко. Фото УНІАН
Надія Савченко. Фото УНІАН

Проведення антитерористичної операції на сході країни необхідно якомога швидше припиняти. Так висловилася  депутат Верховної Ради Надія Савченко в ефірі Еспрессо.TV.

«Дуже небезпечна така риторика, що треба запроваджувати воєнний стан. Нам треба закінчувати цей бардак, який назвали АТО, якомога швидше, без будь-якої подальшої війни», – підкреслила вона.

При цьому Савченко визнає, що в країні йде війна: «Те, що у нас війна, – це безперечно. Це треба було визнати ще два роки тому, починаючи з Криму. МВФ не дає грошей країнам з воєнним станом, але якщо в країні воєнний стан на частині території, то фонд дає гроші, і наша влада клянчить гроші, за які будуть розплачуватися наші онуки і при цьому кладе їх у кишеню і нічого не дає на цю війну», – сказала нардеп.

Вона також зазначила, що ніколи не пробачить бойовикам Донбасу цю війну, хоча образи за своє викрадення на них не тримає.

«Чи навчилася я прощати? Ви знаєте, це було важко. Дійсно, важко. Я, ще перебуваючи в російських судах, говорила, що не тримаю образи на Росію і тих самих сепаратистів з Донбасу за те, що вони мене полонили, і за те, що зробили зі мною. Але цієї війни на українській землі я їм не пробачу ніколи. Я навчилася прощати і зла не тримаю. Якщо б я тримала зло, то збожеволіла б і згоріла зсередини», – сказала депутат.

Також Савченко сказала, що у Росії «ми просити вибачення не повинні, це РФ ще нам повинна буде виплатити компенсацію за цю війну».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Савченко зробила кілька заяв, які викликали шквал критики. Зокрема, вона озвучила три важливі кроки для врегулювання конфлікту на Донбасі, а також заявила, що готова йти на прямі переговори з ватажками «ДНР/ЛНР». 

Пізніше вона заявила, що якщо Захід надасть Україні військову допомогу, а саме зброю, то це може призвести до початку Третьої світової війни.

Також вона запропонувала провести загальнонаціональний референдум щодо питання федералізації України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ