аеропорт
Майже третина висококваліфікованих британських фахівців готові розглянути можливість працевлаштування в іншій країні ЄС

Багато іноземців з інших держав Євросоюзу більше не хочуть працювати у Великій Британії в зв’язку з Brexit. Про це повідомляє європейський портал працевлаштування «StepStone», передає «Вголос».

Іноземці занепокоєні негативними наслідками виходу королівства з ЄС для економіки, зниженням курсу фунта стерлінгів і можливістю обмеження права на свободу працевлаштування в Британії. Згідно з опитуваннями, більшість хотіли б продовжити кар’єру в Німеччині.

У «StepStone» зазначили, що це дозволить Німеччині хоча б частково розв’язати проблему нестачі кваліфікованих кадрів. Предусім у Британії працюють німці, вони готові залишити Сполучене Королівство.

Що стосується самих британців, то майже третина висококваліфікованих фахівців готові розглянути можливість працевлаштування в іншій країні ЄС.

Як відомо, референдум про вихід Великої Британії з Європейського Союзу відбувся 23 червня. Згідно з офіційними результатами, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1% – хотіли залишитися у ЄС.

Велика Британія була членом ЄС протягом 43 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ