Більше третини осіб, що підписали контракт зі Збройними Силами України цьогоріч, - це жінки
Більше третини осіб, що підписали контракт зі Збройними Силами України цьогоріч, – це жінки

Цього року контракт зі Збройними Силами України уклали 10 тисяч жінок. Про це повідомив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, передає Укрінформ.

«З початку поточного року більше 30 тис. громадян України підписали контракт зі Збройними Силами України. З цих нових контрактників більше третини – це жінки», – зазначив він.

За інформацією Міноборони, загалом у Збройних Силах служать і працюють майже 50 тисяч представниць прекрасної половини людства.

«Станом на 1 червня 2016 року у Збройних Силах проходять військову службу і працюють 49 тисяч 552 жінки. Серед них 17 147 військовослужбовців-жінок (8,5% від загальної чисельності військовослужбовців), зокрема, 2092 – офіцери (5,3%), 14 607 – солдати та сержанти (9,4%) та 32405 – цивільний персонал», – зазначив чиновник.

Нагадаємо, ще у вересні 2015 року президент Петро Порошенко заявив, що Україна нарощуватиме кількість військовослужбовців, які служитимуть за контрактом, хоч і від призову в найближчій перспективі не відмовиться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ