CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85
Київ тимчасово прийматиме тверді побутові відходи зі Львова

35% сміття з Грибовицького сміттєзвалища у Львові вивезуть до Києва. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«Ми досягнули домовленості з Києвом щодо тимчасового прийому ТПВ (твердих побутових відходів, – ред)  на місцевий сміттєспалювальний завод. Він недовантажений. Для розуміння масштабів: Київ щоденно продукує 3000 тон сміття, Львів – 650 (з нього лише близько 35% вивозитимуться до Києва, решта – на інші полігони)», – написав Садовий.

За його словами, на сьогодні сміття зі Львова вивозиться більш-менш регулярно. Є проблемні моменти, пов’язані з тим, що перевізникам блокували доступ до чергових полігонів.

Мер Львова також повідомив, що під новий сміттєпеперобний завод у Грибовичах тривають пошуки ділянки.

«Жодної офіційної, підготовленої пропозиції від області наразі не отримали. Поки це просто усна інформація: «От поїдьте подивіться там». Як тільки наші спеціалісти приїжджають на місце вивчити ділянку, там на них уже чекають обурені мешканці, попередньо поінформовані, що їхнє село «хочуть перетворити на нові Грибовичі», – пожалівся Садовий.

Читайте: Як Садовий заробляє на техногенній катастрофі в Грибовичах

Нагадаємо, 18 червня київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що столиця може прийняти частину львівського сміття на спалювання, а також направляти його на сортувальні лінії.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників та еколог Львівського комунального підприємства «Збиранка».

31 травня трьох рятувальників знайшли мертвими. Тіло комунальника досі не знайшли.

7 червня на звалищі знову виникла пожежа, було кілька вогнищ горіння і тління. 10 червня пожежу ліквідували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ