alasaniya
Аласанія каже, що не підписуватиме заяви на звільнення

Троє заступників генерального директора НТКУ Зураба Аласанії написали заяви на звільнення. Втім, він їх не планує підписувати, мовляв, щоби не залишати компанію без менеджменту, передає Суспільне мовлення.

Зокрема, заяви написали заступник з координації діяльності філій НТКУ Михайло Шматов, заступник генерального директора з питань контенту Дарина Юровська та заступник генерального директора з розвитку міжнародного співробітництва Вікторія Романова.

У цілому, в Аласанії є п’ятеро заступників. Окрім Шматова, Юровської та Романової, є ще перший заступник генерального директора Олександр Харебін (за деякими даними, саме він може згодом обійняти посаду Аласанії) і заступник генерального директора з фінансово-економічних питань, державних закупівель та матеріально-технічного забезпечення Ганна Бичок.

Нагадаємо, 1 листопада генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ. Він заявив, що бюджет компанії на 2017 рік не дасть провести ні «Євробачення», ні почати роботу Суспільного мовлення.

2 листопада Кабінет Міністрів надав Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення право звільнити голову Національної телекомпанії України Зураба Аласанію.

До слова, на думку голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка, можлива відставка нинішнього не вплине на терміни створення Суспільного мовлення. Раніше він прогнозував, що Суспільне мовлення в Україні розпочне роботу з 1 січня 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ