Піскун
Піскун очолював ГПУ в 2002-2003, 2004-2005 роках, а також протягом одного місяця навесні 2007 року

Колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна обрали головою Союзу юристів України замість Валерія Євдокимова, який працював на цій посаді з 1995 року. За відповідне рішення 27 травня на VIII з’їзді Союзу юристів України в Києві проголосували 102 делегати, один утримався, троє висловились проти, передає УНІАН.

«Я вношу пропозицію обрати головою Союзу юристів України Святослава Михайловича Піскуна. Жодного негативного шлейфу за ним не виявлено. Все це перевірялося. До того ж він неодноразово був Генеральним прокурором України. Згідно зі статутом, я залишаюся почесним головою Союзу юристів України, обіцяю вам, що керувати я, безумовно, не буду, але допомагатиму новому голові в роботі», – сказав Євдокимов.

У короткому виступі Піскун подякував присутнім делегатам «за довіру» й пообіцяв докласти всіх зусиль для роботи на новій посаді, переймаючи досвід як у попереднього уже очільника союзу, так і всіх його членів.

Також на з’їзді перші заступники новообраного голови обрали колишнього уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніну Карпачову та адвоката Катерину Коваль.

Як писав часопис «Фокус», восени 2012 року через шантаж з боку генпрокурора Віктора Пшонки й відмову свідчити проти Юлії Тимошенко та Віктора Ющенка у справі ЄЕСУ, Піскун нібито емігрував до Європи. Політик цю інформацію заперечував, але на тривалий період справді зник з телеефірів.

Довідка: С.Піскун є рекордсменом за кількістю перебувань на посаді генерального прокурора України. ГПУ він очолював у 2002-2003, 2004-2005 роках, а також протягом одного місяця навесні 2007 року, коли боротьба за це крісло вилилася у фізичне протистояння між залежними від Віктора Януковича підрозділами МВС та бійцями Держохорони, що підпорядковувалися Валерію Гелетею, людині Ющенка.

Двічі був обраний до Верховної Ради за списками «Партії регіонів» (2006, 2007). 10 жовтня 2008 року Піскун вступив до ПР.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, він підтримує тісні зв’язки з першим ректором Податкового університету, колишнім головним «регіоналом» Київської області Петром Мельником. Окрім того, є близьким до Миколи Азарова та відомого політичного менеджера «регіоналів», політолога Олега Рафальського.

Піскун потрапив до великої політики, коли 1997 року тодішній голова Державної податкової адміністрації України Азаров узяв його до себе начальником Слідчого управління податкової міліції – заступником начальника Податкової міліції України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ