Крим
18 березня президент РФ Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації

Уряд веде переговори про зйомки фільму про незаконну анексію Криму. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні колегії Міністерства культури України, повідомили у прес-службі КМУ.

«Ми почали проводити перемовини з одним зі світових режисерів, який має три «Оскари», щоби зняти український фільм про Крим», – повідомив Яценюк.

Він нагадав, що близько півроку тому був знятий російський фільм про анексію півострова. Після цього Яценюк сказав, що Україна «буде знімати свій фільм – «Крим. Прєступлєніе і наказаніє».

«Сподіваюся, що до кінця поточного року ми отримаємо фільм про правду – що відбувалося в Криму», – сказав Яценюк та додав, що цей фільм буде озвучений кількома мовами, зокрема, і російською.

Як відомо, напередодні річниці проведення так званого референдуму про статус Криму, 15 березня, телеканал «Россия 1» продемонстрував фільм «Крим. Шлях на батьківщину». Це двогодинна документальна кінострічка, в якій президент Росії Владімір Путін та інші фігуранти подій, які відбулись на півострові рік тому, розкривають свою версію того, як Крим переходив під контроль Москви.

Нагадаємо, 18 березня президент РФ Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні в Криму відбувся «референдум» про статус Криму, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня в анексованому Криму пройшли «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів був призначений Сергій Аксьонов, спікером Ради Криму став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальну справу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ