Віктор Шокін
Депутати знову почали збирати підписи за відставку Шокіна

30 підписів за 5 хвилин. Парламентарі знову запустили свій улюблений «атракціон» – збір підписів за відставку Генпрокурора Віктора Шокіна. Про це повідомив лідер парламентської фракції «Радикальної партії» Олег Ляшко, передає Інтерфакс-Україна.

«Я хочу вас порадувати, що ми почали збір підписів за відставку Шокіна. За п’ять хвилин 30 народних депутатів підписали листа за відставку Генпрокурора», – повідомив Ляшко у вівторок у Верховній Раді. «Судову реформу треба починати з відставки прокурора – людини,.. яка гальмує реформи в Генпрокуратурі», – додав політик.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, представник «Самопомочі» Єгор Соболєв 11 грудня заявив про викрадення підписів, які він збирав за відставку Шокіна. Документ зник зі столу депутата у Верховній Раді у момент, коли депутат від «БПП» Олег Барна атакував прем’єра Арсенія Яценюка. Потім Соболєв сказав, що злодія спробують визначити за допомогою відео, знятого у той час у парламенті. Попри те, що минуло багато часу, нардепи й досі не передивились всі диски й не знайшли таємничого крадія.

Як відомо, робота Генерального прокурора Віктора Шокіна неодноразово піддавалася критиці. Невдоволення висловлювали й американські високопосадовці. Зокрема, на відкритті конференції бізнес-ради «США-Україна» в Києві, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що ГПУ має припинити підривати реформи і захищати корумпованих прокурорів у своїх рядах. А 7 грудня Віце-президент США Джозеф Байден, який перебував з офіційним візитом у Києві, заявив, що  Віктор Шокін має піти у відставку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ