Контактна група
23-24 лютого продовжаться і засідання підгруп

Засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться у Мінську 24 лютого. Про це повідомила прес-секретар представника України в групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає Інтерфакс-Україна.

Окрім того, 23-24 лютого продовжаться і засідання підгруп. На порядку денному будуть питання проведення виборів на окупованих територіях Донбасу. На засіданні політичної підгрупи обговорять питання амністії. На підгрупі з безпеки відбудеться аналіз поточної ситуації, а також процедури розмінування. Крім того, обговорюватимуть проблему щодо грубого порушення протоколу про відведення озброєння.

На засіданні гуманітарної підгрупи обговорять питання обміну полоненими, на економічній – відновлення енергопостачання та водопостачання.

Нагадаємо, 17 лютого відбулося попереднє засідання Тристоронньої контактної групи у закритому режимі. За підсумками зустрічі прес-секретар Кучми заявила, що українська сторона налаштована на напрацювання модальності місцевих виборів на Донбасі у відповідності з українським законодавством, стандартами ОБСЄ та під наглядом міжнародних організацій. Вона підкреслила, що для цього необхідна політична воля і конструктивний підхід з боку Росії.

Читайте: Відмова Гризлова їхати в Мінськ означає, що Росія змінює стратегію – експерт

БЕЗ КОМЕНТАРІВ