Обшук
Обшук

Зранку, 12 жовтня 2015 року, міліція прийшла з обшуками в помешкання трьох заступників Голови партії «Свобода». Приблизно о 07:00 силовики «завітали» до квартири екс-віце-прем’єр-міністра України, заступника голови «Свободи» Олександра Сича в Івано-Франківську. Обшук відбувається також у місті Броди на Львівщині – у заступника очільника партії, народного депутата України VII скликання, колишнього голови Львівської обласної ради Олега Панькевича. А в самому Львові прийшли в помешкання, де зареєстрований керівник Партійного суду «Свободи», народний депутат України VII скликання Ігор Янків. За повідомленнями прес-служби політсили обшуки відбуваються в рамках розслідування справи про розстріл громадян 20 лютого 2014 року у середмісті Києва. Як йдеться в ухвалі Печерського районного суду про обшук помешкання Олега Панькевича слідчі шукають у нього зброю, боєприпаси, блокноти, записники тощо.

За повідомленням прес-служби ВО «Свобода» у квартирі, де прописаний Ігор Янків, виламали двері. «Свободівцю» передали повістку на допит о 15:00 16 жовтня в ГСУ Генеральної прокуратури (Київ, вул. Борисоглібська, 18). До Олега Панькевича прийшли з автоматами і, окрім самого помешкання, чатують під вікнами. Усередину не впускають адвоката. Олегові Панькевичу надали ухвалу Печерського суду м. Києва від 24 вересня 2015 року, у якій зазначено, що обшук відбувається у справі 20 лютого 2014 року, коли, як відомо, відбувся розстріл Небесної сотні. Того ранку Олег Панькевич був біля готелю «Україна», допомагав виносити поранених.

Ухвала суду
Ухвала суду
Ухвала суду
Ухвала суду

У помешканні заступника Голови ВО «Свобода», екс-віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича обшук, відповідно до рішення Печерського райсуду Києва, проводить столичний слідчий прокуратури разом із місцевими працівниками СБУ, з якими прибули і поняті. Приводом для проведення обшуку також стали події Майдану, зокрема 20 лютого 2014 року. Мовляв, оскільки однією з точок снайперського обстрілу зі столичного готелю «Україна» був 11-й поверх, а саме на цьому поверсі проживав Олександр Сич, будучи народним депутатом України, він може бути причетний до розстрілів чи володіти якоюсь інформацією.

«Характерно, що справа була порушена 2014 року проти самих майданівців за вказівкою Захарченка», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше лідер «Свободи» Олег Тягнибок заявив, що влада намагається паралізувати передвиборчу діяльність його політсили.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ