tsar-ov
Екс-нардеп, який переховується від українського правосуддя, заявив, що він перебуває в окупованому РФ Криму

Блоґер, голова Союзу Придністровців України Олег Хвощевський спростував інформацію про затримання екс-депутата від Партії регіонів, який у 2014 році проголосив себе спікером «парламенту Новоросії», Олега Царьова в Молдові. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«З приводу Царьова (…) У зв’язку з тим, що вже не раз з’являлася інформація про перебування в Придністров’ї Фучеджі, Гіві і ось цією фотографією, на якій Царьов позує з екс-ректором Придністровського Державного університету Степаном Берилом і керівником передвиборного штабу Президента Придністров’я Шевчука Наталією Нікіфоровою, у мене небезпідставно були побоювання, що і цей засновник руського міра рушить в ПМР через Молдову. Дуже шкода, що інформація про його затримання не підтверджується», – написав Хвощевський.

15193443_1741646046157279_1900659041661682736_n
Фото з Facebook Хвощевського

Сам Царьов, який переховується від українського правосуддя, також спростував інформацію про своє затримання в Молдові, передає infokava.

«Ні. Я в Криму. Живий здоровий на свободі», –  відповів він на запитання кореспондента MIGnews.com.ua в соціальній мережі «Вконтакте».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 листопада блоґер заявив, що Царьова нібито затримали за запитом України, коли він приїхав в Молдову, щоби привітати новообраного президента Молдови Ігоря Додона.

Як відомо, Олега Царьова звинувачують у сепаратизмі. Він перебуває у всеукраїнському розшуку.

3 червня 2014 року Верховна Рада дала згоду на його притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. Але Царьова відпустили на волю, він втік на непідконтрольні Україні території.

26 червня 2014 року Царьова обрали «спікером парламенту Союзу народних республік ДНР і ЛНР». Згодом він був пов’язаний із «Комітетом порятунку України», що його створили у Москві 3 серпня 2015 року колишні високопосадовці України часів президентства Віктора Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ