Чубаров
Чубаров видав розпорядження про діяльність Меджлісу у надзвичайному режимі в умовах тимчасової окупації Криму

Меджліс кримських татар продовжить свою діяльність за межами тимчасово окупованого Криму. У цьому переконаний перший заступник голови організації Наріман Джелял. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Меджліс у Криму заборонили. Ми цього очікували. Але я переконаний, що Меджліс кримськотатарського народу продовжить свою діяльність за межами Криму», – наголосив Джелял.

Своєю чергою, голова Меджлісу, народний депутат України Рефат Чубаров видав розпорядження про діяльність кримськотатарського органу національного самоуправління у надзвичайному режимі в умовах тимчасової окупації Криму.

«Я, як голова Меджлісу, спираючись на наше рішення від 19 лютого 2016 року, видав розпорядження про введення надзвичайного режиму діяльності органів національного самоуправління кримськотатарського народу в умовах тимчасової окупації Криму», – сказав він.

Чубаров зазначив, що відсьогодні запроваджено надзвичайний режим діяльності делегатів Курултаю, Меджлісу та інших органів самврядування кримських татар.

Також, за словами Чубарова, центральний офіс Меджлісу буде розташовано у Києві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 квітня так званий Верховний суд Криму, який підпорядковується Кремлю, ухвалив рішення заборонити діяльність Меджлісу кримських татар на території анексованого півострова.

Нагадємо, 3 березня «Верховий суд Криму» почав розгляд позову про визнання Меджлісу екстремістською організацією та його заборону на території РФ. Позов подала «прокурор» республіки Наталія Поклонська. Відповідачем виступав перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, який представляє інтереси організації в Криму.

7 березня у Меджлісу відібрали головний офіс у Сімферополі.

13 квітня так званий прокурор анексованого Росією українського півострова Наталя Поклонська вирішила призупинити діяльність Меджлісу кримських татар.

Читайте: Окупанти заборонили вживати в Криму слова «Меджліс» та «окупація»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ