ЗС РФ
Путін знову з’ясовує готовність до виконання завдань в умовах воєнного часу

Президент РФ Владімір Путін у рамках раптової перевірки перевів у повну бойову готовність Центральний військовий округ (з’єднання, дислоковані в Поволжі, Сибіру та на Уралі), повітряно-десантні війська і військово-транспортну авіацію. Про це на нараді з керівним складом Міноборони РФ у Національному центрі управління оборони 7 вересня повідомив міністр оборони Росії Серґєй Шойгу, передає УНІАН.

Шойгу заявив, що протягом першої доби необхідно перевірити тимчасові нормативи і здатність військ виконувати заходи встановленого ступеня бойової готовності, а в подальшому вивести загальновійськові з`єднання та військові частини на полігони і в навчальні райони, де підготувати їх до виконання завдань за навчанням. «Ми повинні оцінити можливості повітряно-десантних військ щодо перекидання їх на великі відстані та їхню готовність до десантування на незнайомі полігони», – сказав Шойгу.

Він також повідомив, що Міноборони спільно з Головним управлінням спеціальних програм доручено здійснити перевірку МОЗ, Мінсільгоспу, Мінпромторгу, Федерального медико-біологічного агентства, Росрибальства і Росрезерву, а також адміністрацій Башкортостану, Новосибірської, Самарської та Челябінської областей з питань їхньої готовності до виконання завдань в умовах воєнного часу. Перевірка триватиме з 7 по 12 вересня.

До цього раптова перевірка боєготовності ЗС РФ проводилася з 16 по 21 березня – основний акцент було зроблено на відпрацювання дій в Арктиці. Задіяли сили Північного флоту, Західного військового округу і ВДВ – близько 80 тис. військовослужбовців, тисячі наземної бойової техніки, десятки надводних кораблів, підводних човнів, літаків і вертольотів. Перші з часів СРСР раптові перевірки армії були проведені в Росії в 2012 році, незабаром після приходу Шойгу на пост міністра оборони.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 вересня на полігоні під Новоросійськом розпочалися спільні армійські навчання «Слов’янське братерство», на яких відбуватимуться тренування з протидії Майдану У навчаннях беруть участь десантники з путінської Росії, Білорусі та Сербії – кандидата в члени ЄС.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ