Денис Пушилін
Партія «МММ» Пушиліна записана під номером 138

Партія «Ми маємо мету», головою якої є один із ватажків російсько-терористичного угруповання «ДНР» Денис Пушилін, зареєструвалась у ЦВК, щоби взяти участь у місцевих виборах. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті Центрвиборчкому.

У списку партій, «якими ухвалено рішення про участь їх місцевих організацій у місцевих виборах», партія«МММ» Пушиліна записана під номером 138. Її головою вказаний один з ватажків «ДНР». У ЦВК пообіцяли згодом прокоментувати цю ситуацію. Саме від «Ми маємо мету» Пушилін у 2012 році балотувався у Верховну Раду на перевиборах у 94-му окрузі. На сайті ЦВК досі можна прочитати його передвиборчу програму на тих виборах.

Нагадаємо, партія «Ми маємо мету» (скорочено – «МММ») була зареєстрована в липні 2013 року. Згідно з заявою про реєстрацію, метою своєї діяльності партія ставить «сприяння зміцненню та відродженню України як незалежної, правової, демократичної, суверенної і сучасної держави».

14 липня Верховна Рада ухвалила новий закон про місцеві вибори, які повинні проходити за пропорційною системою, а сільських та селищних рад – за мажоритарною системою. Закон виключає участь політичних блоків, а також передбачає, що вибори не відбудуться на частині Донбасу та у Криму.

Вибори призначені на 25 жовтня. Президент України Петро Порошенко виступає за проведення місцевих виборів на всій території Донбасу, підконтрольній владі. У свою чергу, окупанти «ДНР» і «ЛНР» планують провести свої псевдовибори.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ