Яценюк
Робоча група не виявила прямих злочинних дій у діяльності Яценюка

Парламентська робоча група з розслідування інформації щодо фінансових зловживань в уряді не виявила прямих злочинних дій у діяльності прем`єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це голова групи Борислав Береза заявив, оприлюднюючи звіт робочої групи у Верховній Раді, передає УНІАН.

«Виходячи з доступних матеріалів, що вивчалися, відзначаємо відсутність прямих злочинних дій прем`єр-міністра, але приходимо до висновку, що він є відповідальним за протиправні дії, вчинені членами Кабінету міністрів та керівниками державних підприємств», – сказав Береза.

Нагадаємо, у березні 18 березня відсторонений голова Держфінінспекції Гордієнко заявив про зловживання уряду, виявлені в 2014 році, на суму понад 7,5 млрд грн. Йшлося, за його словами, про зловживання в «Укрпошті», «Укргазвидобуванні», «Енергоатомі» й про зловживання в «Нафтогазі» на суму понад 4,5 млрд грн.

10 квітня Верховна Рада створила робочу групу на базі комітетів з питань протидії та боротьби з корупцією і з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з перевірки оприлюднених у ЗМІ фактів можливих зловживань у державному секторі економіки, відповідно до даних Держфінінспекції, а також на державних підприємствах.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ