З наступного року подорожчають квитки на потяги «Інтерсіті+»
З наступного року подорожчають квитки на потяги «Інтерсіті+»

Квитки на потяги «Інтерсіті+» подорожчають з 1 січня 2016 року. Вартість зросте на 5%. Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Завгородній, передає ЛІГА.net.

Чиновник зазначив, що тариф зросте через подорожчання електроенергії на 7%. Днями в «Укрзалізниці» вже заявляли, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, не планують підвищувати вартість проїзду в пасажирських поїздах внутрішнього сполучення. При цьому, як зазначала прес-служба компанії, залізниця «несе значне фінансово-економічне навантаження, забезпечуючи пільгові перевезення 17 категорій соціально-незахищених груп населення».

За даними підприємства, за 10 місяців поточного року було здійснено перевезення пільговиків на суму 603,4 млн. грн., а компенсовано тільки 143,14 млн. грн., або 23,7% суми наданих послуг.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за два роки Україна планує допустити приватних операторів до пасажирських перевезень. Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Також він доручив керівництву Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця») забезпечити пасажирів послугою доступу до мережі Інтернет за безпроводовою технологією Wi-Fi у всіх потягах далекого та приміського сполучення.

Читайте: «Субсидія для олігархів»: Укрзалізниця за безцінь транспортує залізну руду Ахметова й Коломойського

БЕЗ КОМЕНТАРІВ