Ситник
Ситник пожалівся, що ГПУ гальмує розслідування справ

На додачу до «діамантового прокурора» в Україні з’явився ще й «цукровий». Посадовця затримали на Київщині у рамках справи про розтрату 30 тисяч тонн цукру на суму понад 300 мільйонів гривень. Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник, передає Українська правда.

Заступник прокурора Київської області Олександр Колесник
Заступник прокурора Київської області Олександр Колесник

Співробітники НАБУ затримали заступника прокурора Київської області Олександра Колесника. Ситник повідомив, що, за іронією, Колесник працював у тому самому кабінеті, що й «діамантовий прокурор» Олександр Корнієць, який також був заступником прокурора Київщини.

За словами голови НАБУ, такі справи, як ця, розслідувалися б значно скоріше, однак їх гальмує Генеральна прокуратура.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура та СБУ затримали заступника голови слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою в отриманні великого хабара. Під час обшуку у них знайшли великі суми грошей, незареєстровану зброю та діаманти. Керував спецоперацією Сакварелідзе.

Пізніше суд заарештував обох, а також третього підозрюваного – цивільну особу Валерія Гібаленка – з правом вийти під заставу в 3,2 млн гривень. Згодом«найгуманніший» суд відпустив прокурорів-хабарників під невелику заставу.

На засіданні суду Корнієць заявив, що знайдені у нього вдома гроші – власні заощадження, а прикраси – це подарунки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ