ЦВК
ЦВК оприлюднив перші результати виборів-2015

До Центральної виборчої комісії надійшли повідомлення про результати місцевих виборів. Станом на 27 жовтня оприлюднено інформацію про 40 обраних кандидатів на посади міських, селищних та сільських голів – ідеться на офіційному сайті ЦВК.

Згідно з поданою інформацією, в Харкові, Тернополі та Вінниці не буде другого туру мерських перегонів. Геннадій Кернес, Сергій Надал та Сергій Моргунов набрали більше половини голосів.

До них можуть приєднатися Одеса та Львів. В Одесі, де опрацьовано 25% протоколів, 50-відсотковий бар’єр долає колишній «регіонал» і чинний мер Геннадій Труханов. У Львові ситуація складніша – «Самопоміч» віддає перевагу Садовому, проте партія «Свобода» повідомляє про неминучість другого туру перегонів.

У другому турі за крісло міського голови поборються у Києві, Дніпропетровську, Сумах, Полтаві та Запоріжжі. Жоден претендент не подолав 50-відсотковий бар’єр.

Додамо, в Україні вже вибрали 40 голів сільрад у Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Сумській, Харківській та Чернівецькій областях. Більшість серед обраних – самовисуванці – 31%, на другому місці – представники «Блоку Петра Порошенка», від «Солідарності» – 8%.

Загальна явка виборців склала 46,62%. Найбільш дисциплінованими виявилися західні області: Тернопільська (56,5%), Львівська (56,31%) і Волинська (55,29%).

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, офіційний підрахунок результатів виборів на місцевих виборах здійснюють територіальні виборчі комісії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ