Циля Зингельшухер, блогер
Циля Зингельшухер, блогер

Російська пропаганда не вірила в те, що Трампа оберуть президентом. Імовірно, медійний підбадьорливий галас щодо Трампа в політичних колах РФ був вибудований на антитезі – «переможе Клінтон – бачите, Америка тяжко хвора, світове закулісся ніколи не підпустить до влади простого хлопця з нью-йоркських девелоперів. Рептилоїди-русофоби лише імітують демократію, а насправді вже давно поділили не лише місця в Білому домі, але і зжерли бюджет Хабаровського краю, обіссяли всі під’їзди Саратова по дорозі».

Тепер, коли несподівано для всіх скандальний мільярдер сів в крісло президента, і Кремль-ТВ захлинається скигленнями Кургіняна, а Фейсбук – ідіотизмом Маркова про те, що «Трамп – великий друг Росії», російський плебс перебуває в ментальному ступорі: «Як же, ще вчора ми усією країною малювали ескізи перетворення ненависної Пендоссії в радіоактивний попіл, а тепер братаємося з якимось гламурним будівельником казино?».

Паралельно з версіями про те, що Трамп таки може спробувати щось утнути з російсько-американськими відносинами на користь «друга Владіміра», в ЗМІ повним ходом пішла інформація про кандидатів в його політичну команду. І вимальовується картина, що Трамп туди може таки набрати не білявок з четвертим розміром грудей, а суворих республіканських яструбів, яких, гамбургером не годуй, дай посилити роль Америки у всьому світі, і не в останню чергу за рахунок повернення агресивної Росії в колінно-ліктьову позу.

Логічно, що ви зараз питаєте: «А що буде робити вже дуже скоро російська пропаганда, побачивши імовірний «нахабний кидок» з боку нової вашингтонської адміністрації? Коли «один Дональд» не зніме санкції з «друга Владіміра», не визнає Крим російським і взагалі оцінить НАТО, як найкориснішу організацію в світі?».

Не хвилюйтеся. Кисельов, Ернст та інші блудні руки Суркова в телевізорі зуміють легко повернути і такий епізод на свою користь. «Бачите, ми запропонували Трампу руку, серце і дружбу, але цей знахабнілий, самовдоволений хряк піддався тіньовому уряду і продовжив гнути антиросійську (читай – фашистську, антигуманістичну, людоїдську) лінію. Америка точно невиліковна, якщо навіть така, здавалося б, порядна «селфмейдмен» людина перейнялася жахливим духом американського імперіалізму».

Питання лише в тому, що подібний поворот може стати для задуреного телевізором «ватника» останнім у формуванні остаточного і такого, що не піддається лікуванню, висновку про те, що весь світ налаштований проти Росії та особисто товариша Путіна. Можливо, на ціле покоління відбудеться остаточна «капсулізація» російського суспільства, самоізоляція та відторгнення всього іноземного. Путін фактично вже зараз готує країну для війни з усім світом. Імовірний «прокол» російської пропаганди, за оцінкою Трампа, може переконати російське суспільство в тому, що до війни дійсно потрібно готуватися. Навколо – лише вороги.

14955837_1014822941978432_4199190450402780499_nДжерело: Циля Зингельшухер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ