Циля Зингельшухер, блогер
Циля Зингельшухер, блогер

Спочатку Байден оголошує замість сором’язливого Порошенка про те, що Україна вже готова роздати ОРДЛО будь-які особливі статуси. Віце-президенти США такими словами не кидаються.

Навіть на спаді кар’єри, але перебуваючи при виконанні.

Потім вже Liga.net підтверджує інсайдом – нашу «переможну» дипломатію таки нагинають. Ніжно підтримуючи, дружньо поплескуючи по плечу, але не даючи ані патрона для захисту і сильно кривлячись від нахабності наших бізнес-патріотів при владі на прикладах шокіних, грановських та наполегливих в своїй нахабності спробах злити е-декларування. Загнаний в кут «переможним безальтернативним Мінським комплексом заходів» (жодних «домовленностей і угод» немає, це журналістський евфемізм), президент Порошенко змушений ощеритися. Інакше – винесуть свої, причому без квитка до Ростова і не чекаючи на Плотницького з депутатським значком в Раді.

Жителі Станиці Луганської та Волновахи готові лягати під гусениці українських танків, аби ЗСУ не залишали свої позиції, які в черговий раз, одночасно з безперервним і убивчим обстрілом наших солдатів, українська делегація обіцяла залишити в тому ж Мінську. Україна умиротворяє агресора, віддаючи покроково свою землю.

Якби не кретинізм Путіна, який лізе в пляшку своїми смішними погрозами щодо плутонію та санкцій, а також демонстративно бомбардує лікарні та гуманітарні колони «Червоного хреста і півмісяця» в Сирії, то наші західні друзі цілком погодилися б уже на «вільне волевиявлення непочутого Києвом» донбаського народу».

Тільки сльози гордості та розчулення від тріумфу «Анаконди», що наближається, не дають насолодитися мріями про швидкий та цілковитий розгул на наших теренах плану «Вітрина».

Джерело: Циля Зингельшухер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ