«Країна Мрій»
20-21 червня відбудеться Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій»

Міжнародний етнічний фестиваль Країна Мрій відкриє свої двері 20-21 червня у музеї у Пирогові. На гостей свята чекатимуть виступи сучасних українських гуртів, літературні дискусії, алея здоров’я, ярмарок майстрів, етно-покази, фестиваль повітряних куль та багато іншого.

Також на фесті вперше запрацює дискусійний майданчик «Університет Мрій», де усі охочі матимуть змогу поспілкуватися з редакторами газет, відомими публіцистами та блогерами. А територією Країни Мрій для любителів пригод влаштують «FootQuest» з низкою загадок і цікавих схованок.
Упродовж двох днів працюватиме майданчик козацьких забав фестивалю, де всі охочі зможуть випробувати свою силу, спритність та волю. На Японській галявині гостям свята запропонують скуштувати японську кухню, пофехтувати на бамбукових мечах, станцювати Бон-одорі тощо. На алеї здоров’я розкажуть про традиційну й нетрадиційну медицину, йогу, фітнес, здорове харчування, еко-продукти.

У зоні бандури, яка збере на одній сцені виконавців з різних куточків України, звучатиме фольк, поп, рок, лаунж, транс та джаз на бандурі. На двох музичних сценах для гостей свята гратимуть гурти «Бумбокс», «Воплі відоплясова», «ТНМК», «Онука», «Моторола», «Орест Лютий», «Жадан та Собаки» та «Гуляй город».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ