11
Загалом в Україні вночі зберігатиметься плюсова температура

Цими вихідними  у більшості областей України збережеться тепла погода, буде ризик пожеж. Але після 18 вересня  на півночі та сході можливі заморозки. Про це повідомляє Український Гідрометцентр.

17 вересня надзвичайна пожежна небезпека утримається у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях.

18-19 вересня така ж ситуація буде у Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях.

Уночі 18-19 вересня у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській та Луганській областях на поверхні ґрунту місцями заморозки 0-3°, інформують синоптики.

Утім загалом в Україні вночі ще зберігатиметься плюсова температура.

У Києві та області у суботу, неділю та понеділок очікується вдень +18… +20 градусів, а вночі +8… +10 градусів тепла.

22

На території України 17 вересня очікується переважно сонячна погода, без опадів. Лише на Закарпатті, Прикарпатті та на Буковині – дощі з грозами. А в неділю дощами затягне вже всю західну Україну й південні області.

33

БЕЗ КОМЕНТАРІВ