Георгій Тука
Георгій Тука

У Луганській області під Щастям загинули двоє членів зведеної мобільної групи, ще четверо дістали поранення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова області Георгій Тука.

За його словами, один із загиблих – його особистий друг, якого він попросив залишитися попрацювати в районі Щастя. «Розстріляна зведена мобільна група. Загинули двоє хлопців і четверо поранених. Один із загиблих – мій друг», – повідомив Тука. «Андрія просили перейти в інший сектор, а я вмовив його ще попрацювати в районі Щастя. Ця розмова була вчора. А сьогодні вранці Андрюху вбили», – написав він. «Я здогадуюся, чиїх рук це справа. Я знаю – ти, наволоч, читаєш мене і стежиш за моєю діяльністю. Знай, відтепер ти не просто барига. Ти – мій особистий ворог!», – заявив голова Луганської ОВЦА.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Організація з безпеки та співпраці в Європі спостерігала неповне дотримання режиму припинення вогню на Донбасі з початку навчального року. Про це заявив заступник голови спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександр Хуґ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ