Тука знайшов спосіб побороти контрабанду
Тука знайшов спосіб побороти контрабанду

Луганська обласна адміністрація розробила механізм, який унеможливить незаконне переміщення товарів на окуповану територію. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Ідеться про те, щоб унеможливити незаконне переміщення товарів на окуповану територію. Раніше «контрабандисти» проїжджали блокпости першого рубежу з документами на перевезення вантажу, так би мовити, для забезпечення потреб населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування. Але обсяги цих «потреб» були колосальні. Можна було зустріти цілі фури, які за документами везли продукти до магазину у село, в якому проживає не більше 50 осіб. Куди везли товар? Запитання риторичне», – пояснив очільник області Георгій Тука.

Тож, обласною ВЦА розроблено механізм, згідно з яким щомісяця буде визначено перелік суб`єктів господарської діяльності, яким дозволено переміщення вантажів (товарів) у населені пункти, розташовані уздовж лінії розмежування сторін з визначенням обсягу перевезеного вантажу. Цей перелік оновлюватиметься щомісяця.

Передбачається, що дані про обсяг товару і необхідну кількість основних продуктів харчування для забезпечення потреб жителів населених пунктів надаватимуть керівники районних ВЦА, розташованих на лінії розмежування. Список суб’єктів господарської діяльності, яким дозволено перевезення товарів, передаватимуть на блокпости і оприлюднюватимуть на офіційному сайті Луганської обласної ВЦА щомісяця.

«Я планую поставити крапку у боротьбі з незаконним переміщенням товарів у регіоні, а мобільні групи допоможуть мені забити останній цвях у труну «контрабандистів» та їхніх посіпак. Ця маленька війна за велике «табло» сильно затягнулася і, на жаль, коштувала багато життів», – зазначив Тука.

Нагадаємо, раніше глава Донецької ОГА Павло Жебрівський заявив, що по лінії зіткнення скрізь, де є дорога, йде контрабанда.

Читайте: На блокпостах Донбасу за супровід фури з нелегальним товаром просять від 10 до 100 тисяч гривень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ