Відбитки пальців
Відбитки пальців

Громадяни України, які планують оформити шенгенську візу, мають здати відбитки пальців, інакше туристичні агентства візу не видаватимуть. Цю процедуру необхідно завершити до 23 червня, повідомляє ВВС-Україна.

Саме 23 червня набувають чинності нові правила про надання біометричної інформації при поданні документів на шенгенську візу. Ті ж громадяни, які нададуть біометричні дані до візової інформаційної системи (VIS), зможуть надалі подавати документи через агенції упродовж наступних 59 місяців з моменту подання відповідної інформації.

Раніше повідомлялося, що з 23 червня громадяни України, які подаватимуть документи на отримання шенгенської візи, повинні будуть особисто приходити до консульських відділів та здавати там відбитки пальців і цифрове фото.

Біометричні дані зберігатимуться у системі VIS упродовж 59 місяців. Цю інформацію використовуватимуть для отримання наступних шенгенських віз. Якщо за цей період заявник не подаватиметься на інші шенгенські візи, інформація автоматично видалятиметься.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ