О.Турчинов
Турчинов хоче захиститися від агресора ракетним щитом

Секретар Ради нацбезпеки Олександр Турчинов вважає, що відродження ракетного потенціалу України, здатного забезпечити захист від агресії, є одним зі стратегічних завдань. Про це він заявив 3 листопада під час виступу з нагоди Дня ракетних військ і артилерії, повідомляється на сайті РНБОУ.

Турчинов нагадав, що Україна завжди була ракетною державою, тому відродження ракетного потенціалу, який «системно знищували протягом останніх років», – один з найважливіших пріоритетів. «Україна має все для цього: і промислово-технічний потенціал, і наукові розробки, і велику кількість професіоналів високого рівня», – підкреслив Турчинов.

Секретар РНБОУ додав, що мова йде як про мирний космос, так і про розвиток військових технологій: «Коли ми говоримо про мирний космос, про міжнародну співпрацю і кооперацію в цьому питанні, то, в першу чергу, це стосується таких напрацювань, як потужні ракетоносії «Зеніт», найсучасніші технології морських, повітряних і наземних стартових ракетних комплексів».

На його думку, вітчизняний військово-промисловий комплекс повинен повністю забезпечити потреби ЗСУ сучасними ракетами, здатними вражати різні наземні, надводні й повітряні цілі: бронетехніка, літаки, кораблі, фортифікаційні споруди і живу силу ворога, при необхідності завдаючи нищівних ударів на далеких відстанях. «Тільки потужний і надійний ракетний щит зможе захистити нашу країну від зазіхань агресора», – переконаний Турчинов.

Нагадаємо, в травні секретар РНБОУ заявляв, що Україна може розпочати консультації щодо розміщення компонентів системи ПРО на своїй території.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ