Насалик
Насалик заявив, що Туреччина зацікавлена в приватизації українських шахт

Туреччина і Китай зацікавилися українським вугіллям і готові інвестувати в українські шахти. Про це розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, передає Укрінформ.

«У нашій програмі є створення ринку вугілля. Саме ринок відрегулює, кому потрібно й звідки його брати. Нами справді зацікавилися турки. Крім того, нашим вугіллям зацікавилися китайці, вони готові інвестувати», – розповів міністр.

Напередодні Львівська обласна державна адміністрація провела переговори з Туреччиною щодо можливості експортувати вугілля ДП «Львіввугілля» для потреб турецьких підприємств. Іноземна сторона також висловила зацікавленість в інвестиціях.

Раніше Насалик уже повідомляв, що Туреччина зацікавлена в приватизації українських шахт і готова інвестувати у розвиток вугільної галузі України.

Зауважимо, що попередній міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявляв, що зацікавленості у закупівлі українського вугілля немає через його невідповідність екологічним стандартам, зокрема, високий відсоток вмісту золи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ