Україна-Туреччина
Україна-Туреччина

Унаслідок загострення відносин між Туреччиною та Росією турки чітко зрозуміли, що Україна – добрий союзник, бо в Чорноморському регіоні є важливим партнером для стримування кремлівської агресії. Своєю чергою, Україні також дуже вигідно мати в союзниках Туреччину. Цю думку, коментуючи виданню Інформаційний Акцент візит в Україну Прем’єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоґлу, висловив директор Центру політичних та соціологічних досліджень Сергій Таран.

На думку політолога, візит турецького прем’єра означає, що співпраця між двома країнами буде й надалі розвиватися.

«Враховуючи спільні геополітичні інтереси Туреччини та України, співпраця може бути тісною, насамперед у царинах безпеки, економіки та в питанні Криму. Будуть спільні заходи на дипломатичному фронті, які дадуть впевненість у тому, що Крим ми повернемо. Гадаю, що сьогодні відбудеться достатньо змістовна розмова між представниками Туреччини та України», – наголосив експерт.

За його словами, співпраця двох держав у питанні Криму загалом позитивно відіб’ється на ситуації з безпекою України: «Безперечно, ми отримаємо сильного союзника, і цей союзник буде нас підтримувати у світовій політиці. Це є важливим ключем до повернення Криму, адже воно допоможе нам посилити українську безпеку».

Нагадаємо, 15 лютого в Україну з офіційним візитом перебуває Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоґлу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ