бренд life:)
«Астеліт» вже турецький на 100%

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell завершила викуп 44,96% акцій Euroasia Telecommunications Holding у фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) бізнесмена Ріната Ахметова, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Сума угоди склала 100 млн доларів, говориться в повідомленні турецької компанії. Раніше Turkcell володіла 55,04% -ю часткою в Euroasia Telecommunications, якій належить мобільний оператор «Астеліт» (бренд life:)).

Turkcell очікує, що консолідація «Астеліту» сприятиме більш ефективному управлінню компанією, підвищенню гнучкості в інвестуванні і зробить українського оператора більш сильним гравцем в довгостроковій перспективі, йдеться в повідомленні.

Раніше експерти зазначали, що Turkcell з великою ймовірністю продовжить купувати мобільні активи на українському ринку. Наступним об’єктом для придбання може стати стільниковий оператор «Трімоб», «дочка» «Укртелекому».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, телекомунікаційний холдинг Turkcell у червні почав переговори про викуп у групи «СКМ» 45% акцій третього за величиною оператора мобільного зв’язку в Україні. Рінат Ахметов, зважаючи на проблеми з його активами в Україні, у такий спосіб сподівався отримати свіжі фінансові ресурси.

Читайте: Щоби не втрачати абонентів в Україні, російський МТС «перефарбується» у Vodafone

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ