Аваков
Злодіїв затримав Олександр Аваков та його охорона

Поліція Києва затримала зловмисника, який обікрав сина міністра МВС України Арсена Авакова – Олександра. Про це з посиланням на власні джерела пише «Обозреватель».

Інцидент стався 9 серпня в приміщенні ресторану «Марокана» на бульварі Лесі Українки, 24, близько сьомої години вечора.

Олександр Аваков сидів за одним із столиків на літньому майданчику разом з Сергієм Коротких, командиром розвідки полку «Азов» (більше відомий як «Малюта» або «Боцман»). Як стверджує джерело, по периметру перебувала охорона.

Коротких приїхав в «Марокану» на автомобілі Toyota Tundra. Син Авакова був на Toyota Land Cruiser 200, його охорона – на Land Cruiser 100.

У ресторані за сусіднім столиком сиділи двоє чоловіків середнього віку. Один з них, надягаючи піджак, акуратно поцупив сумку, яка лежала на вільному кріслі біля столу, де сиділи Аваков-молодший і Боцман. Злочинець дістав гроші з сумочки (там була значна сума в доларах) і непомітно повернув на колишнє місце. Оперативність, з якою спрацював чоловік, свідчила про професійні навики злодія.

Однак Олександр Аваков запідозрив щось, перевірив свою сумку і, не знайшовши там грошей, кинувся за злочинцями, які саме вийшли з ресторану.

На відеозаписах камер спостереження, які оприлюднило видання, видно, як злодії неспішно йшли вздовж вулиці у бік до Київського національного університету культури і мистецтв. Буквально за хвилину їх особисто затримав Олександр Аваков та його охорона.

Журналісти зазначають, що заяву в поліцію за фактом крадіжки написав не потерпілий Олександр Аваков, а його друг Сергій Коротких.

Також зазначають, що співробітники ресторану «Марокана» і правоохоронці, які розслідували цей інцидент, ніяк не прокоментували подію.

Як стало відомо, одним із злодіїв виявився громадянин Грузії Автанділ Р., який прибув в Україну 8 серпня. Як він пояснив працівникам поліції – «з метою туризму».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ