Греція залишається топовим курортним напрямком у багатих туристів
Греція залишається топовим курортним напрямком у багатих туристів

Греція, незважаючи на серйозну економічну кризу в країні, залишається популярним туристичним напрямом, залучаючи, зокрема, заможних клієнтів. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дані туроператорів, на частку грецьких міст і курортів припало 20% із 15 основних напрямків, які обирають заможні туристи світу, передає Інтерфакс-Україна.

Столиця Греції Афіни посідає четверте місце серед найбільш популярних напрямків після Сеула, Дубая та Мілана, незважаючи на регулярні акції протесту проти заходів бюджетної економії. Мальовничі грецькі острови Кріт і Міконос також входять до числа топових туристичних напрямків.

«Щороку економічні, соціальні та політичні події позначаються на тенденціях в туристичному секторі, – зазначає головний виконавчий директор Switchfly Деніел Фаррар. – Цьогоріч ми бачимо зростання туристичного потоку до Греції, оскільки економічна криза в країні зробила відпочинок там більш доступним». 7 із 15 найбільш популярних туристичних напрямків пролягають у Європі, п’ять – в Азії. Середня тривалість відпочинку заможних туристів становить більше тижня. Наприклад, в Сеулі цей показник дорівнює 13 дням, в Маямі – 8,3 дня.

До слова, приплив туристів до Греції може підтримати економіку країни, яка, за оцінками експертів, значно знизиться цього року.

Нагадаємо, ЄС перерахував Греції бридж-кредит на 7,2 мільярда євро для виплат МВФ і ЄЦБ. Після цього міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s (S&P) підвищило довгострокові рейтинги Греції в національній та іноземній валютах зі стабільним прогнозом.

16 липня парламент Греції схвалив закон про реформи. Він запустив у країні режим жорсткої економії, на якому наполягали МВФ, ЄЦБ та Єврокомісія. Проти цих заходів виступили 61,31% греків, які проголосували на референдумі. 23 липня був ухвалений другий пакет законів для режиму економії.

Очікується, що протягом найближчих 3 років Афіни отримають від ЄС 86 млрд євро. У МВФ вважають, що зазначена програма не врятує республіку. Експерти фонду пропонують продовжити термін погашення кредитів на 30 років і списати істотну частину боргу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ