donal-d-tusk
Президент Євроради запевнив, що Європа й надалі підтримуватиме Україну

Президент Євроради Дональд Туск звернувся українською мовою до українців. Він запевнив, що Європа підтримуватиме Україну, а наші очікування будуть втілені. Про це посадовець сказав під час прес-конференції на саміті Україна-ЄС, передає УНН.

«Дорогі українські друзі! Я глибоко вражений терпінням та рішучістю українського народу у його боротьбі за збереження територіальної цілісності і суверенітету. Ви є унікальним прикладом мужності, гідності та практичного розуму. Я знаю, що ви заслуговуєте на більше також від нас, від Європи. У вас тут є багато друзів, я можу вам обіцяти, що ми вас не залишимо позаду. У нас є свої обмеження, але ми будемо продовжувати наші зусилля щодо втілення в життя ваших правдивих очікувань», – сказав Туск.

Разом з тим, президент Європейської Ради зазначив, що Європа цінує зусилля української влади із втілення в життя широкомасштабних реформ.

«Ми високо цінуємо зусилля української влади по втіленню в життя широкомасштабних реформ у надзвичайно важких умовах. Успіх України стане успіхом всієї Європи», – додав Туск.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 24 листопада у Брюсселі стартував вісімнадцятий саміт Україна – ЄС. Ще заздалегідь було відомо, що запровадження безвізового режиму для українців не оголошуватимуть.

Водночас Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер обіцяє запровадження безвізового режиму для українців до кінця поточного року, а експерти кажуть, що його можливо доведеться чекати до 2020-го.

Нагадаємо, 17 листопада Комітет постійних представників Євросоюзу дав згоду на початок міжінституційних переговорів щодо безвізового режиму для України, дозволивши старт переговорів між Радою ЄС та Європарламентом. Безвізовий режим для України та Грузії набуде чинності одночасно зі стартом роботи нового механізму призупинення «безвізу».

Читайте: Безвізовий режим для України прив’язали до виборів президента у Франції

БЕЗ КОМЕНТАРІВ