Британія переглядатиме свої відносини із Європейським Союзом – референдум про членство королівства у ЄС має пройти до кінця 2017 року
Британія переглядатиме свої відносини із Європейським Союзом – референдум про членство королівства у ЄС має пройти до кінця 2017 року

ЄС і Велика Британія розпочали процес переговорів щодо членства, однак Євросоюз не збирається поступатися своїми фундаментальними цінностями. Про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск, повідомляє сайт Європейської ради.

«Прем’єр-міністр Великої Британії виклав свої плани щодо референдуму про вихід з ЄС. Таким чином, переговори щодо перегляду членства Британії тепер розпочинаються», – сказав він, зазначивши, що це лише крок в довгому процесі. «Ясно лише одне: фундаментальні цінності Європейського Союзу не для продажу і не є предметом переговорів», – наголосив Туск. За його словами, ЄС розгляне питання, які турбують Британію, але в той спосіб, який буде безпечним для всієї Європи. Туск зазначив, що ЄС повернеться до розгляду цього питання в грудні.

Раніше канцлер Німеччини Анґела Меркель, у свою чергу, заявила, що ЄС може внести зміни у договори для збереження Британії.

Нагадаємо, депутати британського парламенту виступили за проведення референдуму про вихід країни з Євросоюзу. Глава британського уряду Девід Кемерон після перемоги консерваторів на виборах підтвердив намір у 2017 році провести національний референдум щодо членства країни в ЄС.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ