Прапор Молдови
Прапор Молдови

Мер молдовської столиці, ліберал Дорін Кіртоаке назвав організаторів зриву засідання кишинівської муніципальної ради – представників Партії соціалістів і лідерів «Нашої партії» – «тузиками Путіна», які намагаються дестабілізувати політичну ситуацію в Молдові. Про це пише Укрінформ.

Інцидент стався під час останнього перед місцевими виборами засідання муніципальної ради Кишинева. «Люди, які організували сьогоднішній цирк у кишинівській мерії – засланці та «тузики Путіна», які своїми діями намагаються дестабілізувати політичну ситуацію в Молдові. Хочу Вас запевнити: Молдова і Кишинів Вам не по зубах», – заявив мер.

Перед початком засідання кишинівського муніципальної ради представники Партії соціалістів і «Нашої партії» організували мітинг перед будівлею мерії. Пізніше організатори мітингу прорвалися до залу засідань і завели там словесну перепалку. Спроби заспокоїти протестувальників не мали успіху, а словесна баталія поступово переросла в натуральну бійку. В інцидент втрутилися представники правоохоронних органів, а засідання муніципальної ради довелося перенести на інший день.

Зазначмо, що 14 червня нинішнього року в Молдові пройдуть загальні місцеві вибори. Цього ж дня жителі Кишинева обиратимуть нового мера і новий склад муніципальної ради. На посаду голови міста претендують близько двох десятків кандидатів, серед яких і Кіртоаке.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ