Signal має замінити RSS-стрічки
Signal має замінити RSS-стрічки

Найбільша соцмережа запустила сервіс під назвою Signal, основною аудиторією якого є журналісти цифрових видань. Signal – це набір інструментів для аналізу популярних і обговорюваних тем у Facebook для того, щоб автор міг виокремити з трендів найважливіші для нього теми і використовувати їх надалі для своєї роботи.

Як пише geektimes.ru, передбачається, що Signal має замінити RSS-стрічки і скласти конкуренцію Twitter, який часто використовують саме як джерело термінової інформації.

Для відстеження популярних обговорень у соцмережі призначений інструмент Trendings, що надає доступ до списку «гарячих тем» разом із відповідним постами, публічно доступними як на особистих сторінках користувачів, так і на сторінках спільнот Pages. Контент можна сортувати за популярністю або в хронологічному порядку і шукати по ньому за допомогою доступного механізму пошуку.

Також можна отримати доступ до списку публічних персон, які найчастіше згадуються користувачами Facebook. Тут можна вибирати з політиків, музикантів, акторів та інших схожих категорій.

Будь-який знайдений цікавий пост у Facebook, відео або фотографію з Instagram можна зберегти для використання в своєму матеріалі. Для цього Signal надає спеціальний HTML-код. Також сервіс надає спеціальний сигнал API, який може бути інтегрований у якесь CMS видання, для якого пише журналіст. Таким чином можна буде публікувати свій текст з посиланнями на Facebook без ручного копіювання коду.

Читайте: Кнопка негативної реакції з’явиться у Facebook

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ