каски АТО
У Києві затримали 5 офіцерів Нацгвардії, які торгували військовим майном

У Києві слідчі Головної військової прокуратури спільно з оперативниками управління внутрішньої безпеки УМВС затримали на гарячому п’ятьох офіцерів Національної гвардії під час реалізації партії викраденого військового майна вартістю понад 200 тисяч гривень. Про це  у Facebook повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За його словами, затримання відбулося ввечері 10 жовтня. «Офіцери, керівник Центральної бази забезпечення і начальники окремих складів речового забезпечення Нацгвардії протягом 2015 року викрадали, привласнювали і реалізовували «на сторону» військове майно: партії касок, форми та взуття, які за документами призначалися для підрозділів Нацгвардіі в зоні АТО», – зазначив Матіос.

Він додав, що тривають обшуки за 15 адресами,  затримано п’ятьох військовослужбовців Нацгвардіі, під час невідкладних допитів отримано свідчення, проводиться тотальна інвентаризація центральної бази речового майна Нацгвардії. «Роботи у військової прокуратури у цьому провадженні буде мінімум на півроку: виявлено списки «покупців», обсяги викраденого, структури, що відмивали кошти, а також  ті, хто продавав горе-нацгвардійцям наркотики», – додав Матіос.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ