Японські довгожителі
87% довгожителів у Японії – жіночої статі

У Японії кількість довгожителів у віці від 100 років і старших уперше в історії перевищила позначку в 60 тисяч осіб. Згідно з експертним прогнозом, до 15 вересня (у цей день в Японії, як і в багатьох інших країнах, відзначається Міжнародний день людей похилого віку) кількість столітніх людей в країні становитиме 61 568 осіб, передає Еспресо.TV.

До свята кожен із ювілярів отримає листи і пам’ятні подарунки від уряду: їм презентують сакадзукі – срібні горнятка для саке, які на українські гроші коштують близько 1300 грн. Оскільки довгожителів стає дедалі більше з кожним роком, уряд уже замислився над пошуком дешевших альтернатив на майбутнє (для порівняння, в 1963 році, коли довгожителі вперше отримали подарунки, знадобилося лише 153 презенти для іменинників).

Зазначимо, що 87% довгожителів у Японії – жіночої статі. Разом з тим, саме в цій країні проживає найстаріший у світі чоловік – 112-річний Ясутаро Коіде. Середня тривалість життя японського чоловіка становить 80 років, японської жінки – 86,8 років.

Читайте: Пиво та віскі – секрет довголіття 110-річної американки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ