Ахметов
Тимчук повідомив про впровадження нового сепаратистського сценарію, ініційованого українським олігархом

У декількох стратегічних населених пунктах Донецької та Запорізької областей розігрується новий сепаратистський сценарій, ключову роль в якому грає олігарх Рінат Ахметов. Про це у Facebook заявив нардеп, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук з посиланням на дані групи «Інформаційний спротив».

«Група «ІС»… отримала остаточні підтвердження того, що по осі декількох стратегічних населених пунктів Донецької та Запорізької областей розігрується новий сепаратистський сценарій … За нашою інформацією, у цьому сценарії ключову роль грають не «ватажки ДНР», як стверджує штаб АТО, а певний український олігарх, який вибудував на системі свого бізнесу по суті механізм реалізації нового сепаратистського шабашу. Той самий олігарх, який не так давно відвідував Донецьк і вів переговори з керівництвом «ДНР», хоча і наполегливо заперечує цей факт», – заявив Тимчук. Також він додав, що ця інформація передана відповідним держструктурам.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше хакери з «Анонімного інтернаціоналу» (більш відомі як «Шалтай-Болтай») оприлюднили листування між співробітниками так званого «Міністерства держбезпеки «ДНР» і «прокуратури». У ній говориться про тісні зв’язки Ахметова й Януковича з бойовиками «ДНР». З листування випливає, що Ахметов провів у жовтні 2014 року в Донецьку таємну нараду з керівництвом «ДНР», зокрема, з Захарченком.

У свою чергу, в прес-службі Ахметова заявили, що він не був у Донецьку після того, як залишив місто в травні 2014 року.

Нагадаємо, раніше СБУ провела обшук в офісі мережі заправних станцій «Паралель» Ріната Ахметова в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 258-5 КК України – «фінансування тероризму». У ході обшуків в офісі та за місцями проживання керівництва ТОВ «Паралель» співробітники СБУ виявили використані талони на паливо, видані бойовикам т.зв. ДНР їх ватажками.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ