x42762.jpg.pagespeed.ic.aLaFtaN42MEE_VFhdDHy
Провальний наступ на Мар’їнку було здійснено без вказівок з Москви, – Тимчук

Експерти вважають наступ на Мар’їнку 3 червня «імпровізацією» керівництва «ДНР». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Ми, група ІС, спочатку досить скептично ставилися до версії, що провальний наступ бойовиків на Мар’їнку 03.06.2015 було здійснено без вказівок з Москви. Проте, все більше фактів свідчить про те, що мала місце саме «імпровізація» керівництва «ДНР», – написав Тимчук.

Окрім цього, Тимчук повідомляє, що 2 червня 2015 р. до Донецька прибув генерал ЗС РФ з позивним «Беркут» (прізвище – Соколовський або Соколов) з повноваженнями організації арешту керівництва «ДНР» за розкрадання «допомоги» з РФ.

Також зазначається, що після зустрічі з генералом керівник «ДНР» Олександр Захарченко віддав наказ про наступ в районі Мар’їнки. «Очевидно, в якості «реабілітації» і спроби уникнути відповідальності перед «господарями» з Кремля», – вважає керівник ІС.

Водночас ще вчора Дмитро Тимчук повідомляв про те, що наступ на Мар’їнку, за задумом командування російсько-терористичних військ, мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, під час спроби штурму Мар’їнки на Донеччині загинули 156 бойовиків незаконних збройних формувань.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ